Er zijn mooie plannen in de maak om Plein 5 uit te breiden tot een bruisend dorpshuis waar iedereen zich thuis kan voelen. Een plek waar Stichting Welzijn Brummen, BIJ de Bieb, culturele verenigingen, én inwoners samenkomen.
Het dorpshuis moet ruimte bieden aan allerlei initiatieven en activiteiten uit de gemeenschap – van bijeenkomsten tot workshops, van kunst tot ontmoeting en inspiratie. Een plek vóór, dóór en ván Brummen.
Samen met diverse betrokken partijen zijn we aan de slag gegaan om ideeën te verzamelen over wat er straks allemaal mogelijk zou kunnen zijn in dit nieuwe dorpshuis. Die plannen delen we graag met u. En we horen natuurlijk ook graag wat ú belangrijk vindt.
Bent u erbij?
Kom meepraten en meedenken over het dorpshuis van ons allemaal.
Datum: Dinsdag 8 juli
Tijd: 19.30 – 21.00 uur
Locatie: Plein5 (grote zaal)
Wethouder Ingrid Timmer zal een woordje doen namens de gemeente. Jacqueline Roelofs van BIJ de Bieb geeft een toelichting op de plannen, namens alle betrokken lokale initiatieven en organisaties.
Aansluitend kunt u in gesprek met alle deelnemende partijen.
Graag tot dan!
Namens de samenwerkende lokale initiatieven en organisaties,
Inwonerscollectief Brummen Gezond
Brummen Energie
Harmonie Orkest Brummen
Culturele Stichting Gemeente Brummen
Stichting Dorpsraad Brummen
Stichting Welzijn Brummen
BIJ de Bieb
Gemeente Brummen