Op zondagochtend 4 oktober verzamelden enkele bestuursleden van Leuvenheims Belang zich in het Buurthuis om alles klaar te zetten voor de Kunst- en Hobbybeurs en Streekproducten Markt.
Om 12:00 kwamen de exposanten hun kraam inrichtten en daarna werd het om 13:00 u spannend. Komen er bezoekers?
Gelukkig was de opkomst groot en dat de 14 exposanten niet voor niets stonden, bleek er wel uit dat de meeste bezoekers ruim een uur over een rondje deden. Zien wat er werd aangeboden, kopen, even kletsen en genieten van koffie of thee met door Nicole zelfgebakken Leuvenheimse koek.
Van de vele producten zoals, sieraden, honing, schilderijen, zelfgemaakte jam en bloemen, groente uit de schooltuin was de chocola van Anne Grootherder wel de favoriet. Voor het einde van de markt is ze naar huis gegaan omdat alles verkocht was en ze de volgende dag nog een presentatie gehad.
Al met al een zeer geslaagde dag en na een half uurtje opruimen gingen we met een goed gevoel naar huis.